Wywiady, jakie umieszcza się w prasie lub na serwisach informacyjnych, najczęściej są przeprowadzane z osobami, które są znane. Nie w każdej sytuacji na 100 procent są to osoby znane wszystkim.

Bo o ile wywiad jest wywiadem z popularnym aktorem, to taką osobę prawdopodobniebyć może kojarzy spora większość. Gdy z kolei publikuje się wywiad, którego udzielił Marcin Held, to nie prawie każdy musi go kojarzyć. W wielu przypadkach publikuje się wywiady z osobami, które są cenione w określonych branżach, niemniej jednak które jednocześnie szerszemu ogółowi nie są znane.
Do takich osób mogą należeć naukowcy lub ludzie ze świata biznesu. Dosłownie jeżeli już w swoich branżach są oni znani, podziwiani i rozpoznawalni, to dla przeciętnego Kowalskiego ichniejszym nazwiska i osiągnięcia niedużo mogą znaczyć. Taki sytuacje są właśnie normą, bo człowiek nie jest stanie interesować się wszystkim i być na bieżąco każdej kwestii. To nierzeczywiste. Co nie znaczy natomiast tego, że nie można czytać wywiadów z osobami, których się nie kojarzy. Nie posiada takich przeciwwskazań w żadnym przypadku. Z takiego wywiadu można wszakże dowidzieć się, kim jest Marcin Held ufc i na czym polegają jego osiągnięcia. Można dowiedzieć się o nowych osiągnięciach naukowych, jeżeli wywiadu udziela osoba, która w nauce ma możliwość pochwalić się znaczącymi osiągnięciami. O ile tylko w jakiś sposób dany wywiad kogoś zainteresuje, to z powodzeniem można przeznaczyć czas na jego lekturę. Dzięki temu, gdy w telewizji pojawi się informacja o tym, że walczyć będzie Marcin Held Damir Hadzovic, będzie wiadomo, o kim mowa.

Zobacz również: Marcin Held walka online.