Koszt strony internetowej ma możliwość być faktycznie bardzo różny. Natomiast strony mogą być bardzo tanie, w szczególności jeżeli zrobimy je we własnym zakresie.

Inne jednakże mogą nas kosztować nawet kilkaset tysięcy pln lub kilka milionów. Wszystko zależy od tego, jak rozbudowana jest strona. Projektowanie stron www jest procesem bardzo złożonym i jakby nie patrzeć trudnym, dlatego koder za taką pracę będzie na pewno sporo żądał.
Jeżeli prowadzisz łatwy biznes, może dosłownie stacjonarny, to bardzo możliwe, że wystarczy Ci zwyczajna prosta strona z wieloma zakładkami i paroma zdjęciami. Koszt takiej strony de fakto nie będzie wysoki. Może to być nawet strona typu one page, czyli wszystko wyłącznie na jednej stronie bez dodatkowych zakładek. Chociaż z pewnością tworzenie stron www może być bardziej trudne i strona może mieć w rzeczywistości skomplikowaną strukturę i może być na niej ustalone w rzeczywistości wiele treści. Wówczas całkiem zasadne jest, że taka strona będzie po prostu droższa. Największe strony w sieci są warte dużo milionów, najtańsze zaledwie kilkaset złotych. Tworzenie stron kosztuje tyle, ile pracy powinno się w nie włożyć, a również tyle, na ile wycenia się dany programista. Wiadomo wszak, że są firmy, które oferują swoje usługi w relatywnie niskich cenach, a są również takie, które posiadają naprawdę wygórowane cenniki. Tutaj wszystko zależy tak naprawdę od tego, jakie praktykę ma dana firma, co jest nam w stanie w tej cenie zaoferować i jaki będzie zakres jej działań oraz całościowe obsługi mojej strony.

Warto zobaczyć: tworzenie stron www.