Pan Antoni od młodych lat, zaraz po skończeniu szkoły średniej, pracował na budowach. Najpierw jako pomocnik, w przyszłości majster.

Jednakże z w pewnych sytuacjach nabrał on przekonania, że to zajęcie nie dla niego. Postanowił zapisać się na kurs obsługi maszyn budowlanych. Taki obejmował obsługę ładowarki i dźwigu. Bardzo spodobała mu się jazda tym sprzętami. No może jazda to za sporo powiedziane. Ich obsługa. Motywowały go także zarobki, bo gdy jako młody chłopak zatrudnił się w zakładzie usługowym oferującym usługi dźwigów Trójmiasto, zarabiał rzeczywiście dobrze. Nie miał swojej rodziny, rodziców odwiedzał w weekendy i pasowało mu takie żywot. W ciągu paru lat pracował na wielu budowach i zawsze był chwalonym operatorem. Z zdarza się, że natomiast takie żywot zaczęło go nużyć.
Postanowił coś w nim zmienić. Coraz częściej zastanawiał się nad tym, żeby otworzyć swą firmę. Ta oczywiście miałaby zapewniać usługi fachowych maszyn, bo zmiłowania do nich nie stracił. Długo zastanawiała się nad tym pomysłem, zanim zdecydował się wcielić go w życie. Swą pierwszą maszynę budowlaną kupił za posiadane oszczędności. Dzięki niej nie był w stanie świadczyć usługi dźwigowe Gdańsk, niemniej jednak radził sobie w całości nieźle. Choćby dźwig ze stuprocentową pewnością mu się marzył, nie mógł sobie na niego pozwolić. Z w pewnych sytuacjach kupował kolejne maszyny, bo jego firma radził sobie bardzo dobrze. Antoni zatrudnił dobrych i solidnych operatorów i z każdego zlecenia wywiązywali się oni idealnie. Po 15 latach funkcjonowania, do oferty firmy Antoniego dołączyły także usługi dźwigowe Trójmiasto i tym samym marzenie udało mu się zrealizować.

Więcej informacji na stronie: Usługi dźwigowe Trójmiasto.