Gdy ludzie wykonują określone zawody, ich wiedza w ogromnej mierze wiążą się w tej chwili z tym, czym zajmują się na co dzień. Osoba pracująca w bibliotece będzie znała się na literaturze współczesnej i zasadach katologowania książek.

Niewiele prawdopodobne jest, by wiedziała jak działają i gdzie stosowane są zawory pneumatyczne. Taka wiedza nie jest jej potrzebna do wykonywania swoich obowiązków. Z pewnością co nie oznacza, że takie edukacji nie może ona mieć. Jeżeli jej mąż sprzedaje części hydrauliczne, to na pewno co nieco orientuje się ona w tej tematyce.
Taki mąż z kolei w tej kwestii na pewno będzie specjalista. On nie jedynie zna wszystkich producentów którzy posiadają w swojej ofercie zawory i siłowniki pneumatyczne. On także wie, które z nich są najlepsze i warte swojej ceny. Wie także, które hurtownie oferują je w najbardziej korzystnych cenach. Taki mąż bibliotekarki ma zwykle znajomości z osobami, które serwisują instalacje hydrauliczne i pneumatyczne, bo one bardzo częstokroć kupują u niego takie produkty. Dlatego szczególnie zależy mu na tym, żeby sprzedawane przez niego produkty zostały dobrej jakości. Już od paru lat z powadzeniem zamawia i sprzedaje produkty azpneumatica, bo one sprzedają się najbardziej. Bez wątpienia ma w swoim sklepie też części innych firm, tańsze i droższe, jednakże sprzedają się najlepiej te, których jakość jest najlepsza. O takich częściach jego żona, pani bibliotekarka słyszy dość w bardzo wielu sytuacjach, dlatego jakieś pojęcie o nich ma. Wiedzą tę zdobyła całkowicie przypadkiem, ale przynajmniej wie, o czym mówi jej mąż.

Sprawdź tutaj: stacje przygotowania powietrza .