Czasami mogłoby się wydawać, że własny płatny parking to prawdziwa żyła złota. Mało trzeba robić a pieniądze same się zarabiają.

Jest to jednakże tylko błędne myślenie, bo prawda wygląda całkowicie inaczej. Osoba, która oferuje nam na przykład parking strzeżony lotnisko Modlin bierze na siebie niesłychanie bardzo dużą odpowiedzialność. W ogromnej liczbie przypadków sami wręcz nie jesteśmy w stanie zdać sobie sprawy z tego z jaką zawiścią umieją poruszać się inni kierowcy. Obrysowania i drobne niedociągnięcia zdarzają się w zdecydowanej większości przypadków nie przez pomyłkę, niemniej jednak przez celowe działanie takich aktualnie osób.
W sytuacji, gdy właściciele samochodów wybierają strzeżony parking przy lotnisku Modlin powierzają własne mienie osobie, która bierze za nie pełną odpowiedzialność. W związku z tym jeżeli już okaże się, że podczas pobytu samochody w takim miejscu wydarzy się coś, co miejsca posiadać nie powinno osoba odpowiedzialna za strzeżenie samochodu musi pokryć wszelkie szkody. Oznacza to, że niezależnie od tego jak duży jest parking zatrudniony w nim stróż musi widzieć wszystko i odpowiednio reagować. Praca na parkingu to ciężka praca fizyczna obarczona bardzo dużą presją, dlatego myślenie, że miejsca parkingowe lotnisko Modlin zarabiają na siebie same to dość duże nadużycie. Prawie każdy z nas niejednokrotnie korzystał z parkingów płatnych strzeżonych i każdy doskonale wie jak duży chaos potrafi w takich miejscach być. Zapanowanie nad nim to dość stresujące zajęcie wyjątkowo w czasie wzmożonego ruchu i mowa tu nie tylko o parkingach, które znajdują się przy lotniskach.

Zobacz także: parking Modlin lotnisko.