Sportowe atrakcje – eventy na świeżym powietrzu! Zaskocz spersonalizowanych partnerów biznesowych imprezą z ciekawymi atrakcjami! Już dziś umów się z nami na spotkanie.

Jesteśmy młodym, zespołem, jeszcze nie emerytowanymi sportowcami, choćby na medal olimpijski już nie liczymy- właśnie nasza pasją jest organizacja imprez sportowych. Imprez, gdzie integracja odbywa się przez rozrywkę, śmiech, wysiłek i adrenalinę.

Wprowadzoną przez moją firmę pierwszą atrakcją jest skimboard. Pod tą, obcobrzmiącą nazwą kryje się małe szaleństwo na fali. Małe, bo to „tylko” ślizg na płytkiej wodzie. Żebyś mógł sobie to wyobrazić opiszemy to jako skrzyżowanie jazdy na deskorolce z surfingiem. Brzmi interesująco? Uwierz nam, jeszcze całkiem dobrze wygląda na żywo! Niesamowita frajda dla uczestników jak i oglądających.

Skoro już jesteśmy przy wodzie, a chciałbyś swoim gościom zapewnić trochę bardziej ekstremalną rozrywkę na co byś postawił? My proponujemy wówczas water zorbing! Czyli zabawa przy użyciu hamster ball- jeżeli nic Kobiety i mężczyźni nie mówi nazwa, to obrazki już powiedzą wszystko! Genialna sprawa, niesamowite wrażenia z wyprawy i przechadzki”po wodzie”gwarantowane.

W naszej spisie produktów/usług mamy też bardziej lądowe zajęcia w jaki sposób przykładowo longboard czyli jazdę na bardzo długiej deskorolce, zorbing na trawie. Całą imprezę możemy nagrać z lotu ptaka dając Wszystkim i Twoim towarzyszom bardzo dobra pamiątkę z tego niezwykłego dnia sportowej aktywności,o której długo jeszcze będziecie opowiadać znajomym. Opowiadajcie! Niech sami także przyjdą się przekonać!

Inne informacje: skimpark.